Kdo jsme?

2+2 škola matematiky

Program 2+2 škola matematiky je součást rozsáhle sítě doučovacích center 2+2 škola matematiky. Těchto center je více než 80 a jsou značně rozšířené po Evropě. Hlavním cílem školy matematiky je tvořit rozvojové programy pro mladé žáky a doučovat je tak matematiku. Mimo matematiku jsou dále nabízena doučování předmětů, které mohou žákům způsobovat ve škole problémy a trápení. Hlavním cílem je pomáhat dětem a starším žákům lépe zvládat školní povinnosti a rozvíjet zároveň i jejich talent. V současné době probíhá v ČR výuka v 15 centrech.

Doučují pedagogové

Ve škole matematiky jsou Vaše děti doučovány učiteli s praxí, kteří berou učení jako své poslání. Tato instituce věří v sílu vzdělání a tudíž jsou učitelé pečlivě vybíráni. Pozitivní přístup, láska k dětem a v neposlední řadě odbornost a profesionalita jsou základní kritéria, která musí splňovat každý člen našeho doučovacího týmu. Protože víme, že učení je dřina, vytvořili jsme vlastní učební materiály, které žákům pomohou k pochopení látky a udělají z učení radost. Za největší úspěch školy matematiky je považováno to, když žák látku pochopí a dokáže uspět na písemce. Úspěch žáků 2+2 školy matematiky je také náš úspěch.

2+2 výuka

2+2 škola matematiky doučuje žáky ze všech stupňů škol. Program nabízí skupinovou, ale i individuální výuku na míru šitou každému žákovi a jeho potřebám. Naše škola matematiky nabízí přípravu žáků na úspěšně zvládnuté pololetí, na přijímací zkoušky, ale i na maturitní zkoušky dle osvědčených materiálů, které jsou prokládány dalšími šikovnými materiály. Naše škola nabízí možnost první lekce zdarma. Na ní si můžete vyzkoušet nezávazně naše služby, a rozhodnout se tak, zda využijete například individuální, skupinovou (v kolektivu 2 až 4 žáků), nebo kombinovanou výuku. Každá hodina probíhá 60 minut. Na hodinu je vhodné donést sešit ze školy a učebnici, kterou žák využívá ve škole. Pedagog si tak udělá obrázek, jaké učivo se ve škole probírá a jak probíhají hodiny. Pokud chce být rodič přítomný v průběhu výuky, bude jen vítán. Po této hodině je spolu s žákem a rodiči stanoven učební plán, další postup a strategie, jak žákovi co nejlépe pomoci.

Proč se rozhodnout právě pro nás?

  • Vyučují zkušení pedagogové, které jejich práce baví
  • Disponujeme velkou flexibilitou – hodinu je možné kdykoliv posunou, nebo klidně přijít i vícekrát
  • Klademe důraz na individuální potřeby každého žáka
  • Budete pravidelně dostávat informace, jak Vaše dítě pokračuje
  • Vyučování probíhá v pohodlném, příjemném a přátelském prostředí
  • Jedna z našich priorit je přímá komunikace s rodiči